2012 m. kovo 20 d., antradienis

Izzė

1915 m. Ruduo
Maža mergaitė vardu Izzė ( angl.- Izzy ) gyvena miestelije netoli Londono. Daug metų su tėvais ten pragyvenusi per atostogas Izzė nusprendžia nukeliauti pas senelius gyvenančius kitoje Anglijos dalyje, netoli Doncaster miesto.


Ankstyvas spalio 23 - osios rytas. Izzė kaip niekad nuotaikingai pabudo nes žinojo kad po kelių valandų pamatys senelius kurių taip pasiilgo. Nubėgus į virtuvę Izzė priminė mamai kad paimtu jos vaistus nuo pykinimo, mat ji, negali net kilometro važiuoti su mašina, ją vimdo. Mama jai patarė iš kart prieš kelionę išgerti vaistų. Izzė pasisiūlė paimti vaistus pati ir juos išgerti. Mama buvo nieko prieš. Izzė šoktelėjo ant kėdės ir prieš akis jau matė galybę įvairių pavadinimų bei spalvų vaistų. Pamačiusi vaistus nuo pykinimo išsilukšteno vieną tabletę ir išgėrė. Tuo metu ji nežinojo kad išgėrė vaistų nuo hemarojaus. Šalutinis poveikis pasirodė ne iš kart. Pagaliau Izzė ilipo į mašiną ir su tėvais bei mažąją sesute patraukė Doncaster link. Nenustykstanti vietoje mergaitė pradėjo leisti keistus garsus, šaukė, matė haliucinacijas. Tėvai nesuprato, iš pradžių manė kad ji žaidžia ar daro tai iš nuobodulio. Klyksmams nesiliovus Izzės tėvai sustojo prie keisto miestelio su keistu pavadinimu pepsi. Tėtis išlipo iš mašinos ir ištraukė mergaitę. Mama sakė kad ji gryname ore pasijus gerai, nes tikriausiai čia dėl vaistų. Dėje, nei grynas oras nei mama jai nepadėjo. Nei vienas nesuprato kas pasidarė. Izzės mama paprašė tėčio kad nuvažiuotu iki miestelio vaistinės, mat gal ten jai kas nors padės. Nuvyke prie vaistinės Izzes tėvai nuėjo į ją o Izze paliko mašinoje. Grįže jie nebematė nei Izzės nei jos pėdsakų. Mašina buvo užrakinta kaip ją ir paliko tėvai. Izzės mama pradėjo klykti iš baimės, jos mergaitės nebuvo matyti. Mama greit atšaukė kelionę pas senelę į Doncaster ir pradėjo dukros paiešką. Pepsi miestelyje buvo daug keistų žmonių bei begalė miškų. Izzės mama manė kad gal ją pagrobė vienas iš tų keistų žmonių, bet apėjus visus, paaiškėjo kad ne. Motina su tėčiu visą savaitę ieškojo dukros, bet nei jie, nei policija su šunimis neaptiko jokių pėdsakų. Taip Izzė ir neatsirado. Jos tėvai mirė po metų, nes sustreikavo širdis. Liko tik jos mažoji sesutė vardu Rebecca.




2010 m. Vasara

Izzė rasta. Ji rasta tame pačiame Pepsi miestelyje. Toje pačioje vietoje kur stovėjo jų mašina. Tačiau, negyva. Ji atrodė lygiai taip pat kaip ir pastarąjį kartą. Nė kiek nepasikeitus, drabužiai tie patys. Po 95 metų nežinios ji atrodė visiškai tokia pati kaip kad ją matė pastarajį kartą. Tuo met mažoji Izzės sesuo buvus Rebecca vos paeidama nuvyko į Pepsi miestely paskutinį kartą pažiūrėti mirusiai seseriai į akis, ji žinojo kad jai liko nedaug. Taip pat ji žinojo kad jos tėvai to būtų norėję. Nuvykus į miestelį ji visų paprašė kad ji ir jos sesuo Izzė būtų palaidotos toje pačioje vietoje, tame pačiame karste. Po dviejų dienų mirė Rebecca ir jos noru jos buvo palaidotos taip kaip ji prašė.



2012 m. Žiema

Kartojasi mergaitės Izzės istorija.
Tokia pati linksma paauglė mergina vardu Miranda nusprendžia aplankyti savo vaikystės draugę Londone. Jai irgi reikėjo važiuoti pro Pepsi miestely. Dėje, dėl nepaaiškinamų priežąsčių, ji taipogi dingo. Šiuo metu manoma kad tai nepaaiškinamas reiškinys. Tačiau aš puikiai žinau kas tai! Tai antrasis, mums nesuvokiamas pasaulis, kuriame yra daug geriau. Į tą pasaulį patenka tik išrinktieji žmonės!!!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą