2012 m. vasario 26 d., sekmadienis

Up

Jėėėėė, mes nebe 4 o jau netgi 3 vietoje m-1 top 40 :D Nežinau kaip jūs, bet aš buvau happy :) Šią savaitę prašau visų jūsų pagalbos, nes jei kiekvienas iš mūsų pabalsuos bent vieną kartą, žinau jog būsim 1 vietoj :) www.m-1.lt 

2012 m. vasario 25 d., šeštadienis

Atrodo visai sekmingas tas mano blogspot :D Daug žmonių ateina. ;DD Ačiū. Šiandien dar turite galimybę nueiti į m-1, lalūną ir zip fm , pabalsuokite už 1D :) JUg mes norime kad jie laimėtų :))))))))))








Šiandien buvo parduoti 500,000 bilietai į 2013 metų UK&IRL turą. Parduota per 2 hr. Greit, labai greit :)) 




Dar noriu padėkoti visoms Zayn Malik Lithuania fanėms, jūsų tiek daug, ir aš tokia laiminga.!! Ačiū Kamilei, Mildai, Deimantei ir Kristinai už pagalbą :) Penktadienį mūsų puslapiui jau 2 mėnesiai. Atšvęskime tai drauge :) 

2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis

Imagine #3

Šaltas šeštadienio vakaras, už lango nereali audra, vėjas, sniegas ir protu nesuvokiami dalykai. Sėdžiu aš sau šiltai po kaldra ir mąstau apie Liam. Pradedu nuo to kaip mes susipažįstame, po to pereiname prie gerų draugų, o galiausiai ir prie vaikino. Kuriu mistines istorijas kaip mes susipažįstam kokiam nors viežbutyje ar kavinėje. Arba įsivaizduoju kad kuris nors iš vaikinų mano pusbrolis, o aš Liam panelė. Kiekvieną kart man išeina vis įdomiau bei išradingiau savo mintis išlieti savo sielai. Jug palengvėja nuo to? Kiekvieną vakarą kai jau lovoje guliu mąstau ką daryčiau jei šalia gulėtu Liam? Ką daryčiau jei jis man paskambintu? Bet dabar papasakosiu visai tikrą istoriją. Norit tikėkit, norit ne, bet tai tiesa.
2010 metai. Aš dalyvauju x-factor UK. Kaip ir vaikinai esu begalo išsigandusi ir noriu kuo greičiau eiti padainuot, ir išgirst verdiktą. Stovėjau viena kaip pirštas, ačiū Dievuj kad patekau į kitą etapą, ir kartu su 1D berniukais (tuo metu net nežinojau kas jie tokie) keliavau į tą kažkokį namą. Kuriame praleidau geriausias 10 savaičių savo gyvenime. Pirmoji savaitė buvo pažintinė, mes visi pažindinomes tarpusavyje. Kartu su manimi buvo ne tik jie bet ir Cher, Rebecca, Linda ir kelios kurių neatsimenu... Puikiai pamenu kad tau po 2 dienų aš ir Zayn tapome geriausiais draugais, tada aš jam papasakojau kad man lyg ir Liam patinka, kaip vaikinas, ir paprašiau jo kad supažindintu mumis. Kadangi Zayn yra neapsakomai geras žmogus, jis mielai sutiko man  padėti. Pirmas susitikimas įvyko tą patį vakarą. Aš jam tikriausiai nelabai patikau, nežinau kodėl. Bet vėliau, laikui bėgant mes labai susibendravome, ir mačiau ineciatyvą iš jo pusės. Zaynui kiekvieną vakarą išsipasakodavau apie savo jausmus jam, Zaynas kaip tikras draugas man visad padėdavo, nes žinojo kas Liam patinka. Jei ne Zayn, dabar to nerašyčiau.. Kai jau galiausiai maniau jog pasaulis man po kojomis, kai kas šiek tiek pasikeitė. Padariau didžiausią klaidą kokią tik begalėjau padaryti. Kadangi aš nežinojau apie Liam ligą, na o tiksliau inkstų nepakankamumą, aš pradėjau ale skaldyti juokus apie alkoholį ir jį. Man buvo keista kad jis atsisakydavo visų mano siūlomu gėrimų. Ir kai pradėjau kalbėt apie berniuką be inkstuką, jis pamanė kad šaipaus iš jo, o aš net nežinojau, kad pas jį tokios problemos. Savaitė tylos, visiškos tylos. Su Zaynu kiekvieną mielą vakarą šneku, klausiu jo, kaip Liam, ar ką nors apie mane sakė, ar jaučia man nepykantą. Dėje, jis tyli lyg žemę pardaves. O tada, netikėtas jo apsilankymas pas mane. Nežinau už ką, bet jis atsiprašė, ir paaiškino man viską iki mažiausių smulkmenėlių, pridūrė kokia aš jam svarbi, kiek jis galėtu pasiaukoti dėl manęs. Mano akyse pasyrodė ašaros, tokios didelės, kad per jas nebemačiau nieko. Verkėme  mes abu. Apsikabine lyg paskutinį kartą, nebenorėjau jo paleisti. Jis buvo toks, kokio nebuvau dar mačiusi, mano svajonių vyras. Tada galėjau drąsiai taip sakyti. Toliau mūsų santykiai po biškį rutuliavosi, beabėjo vėl su Zayn ir Louis pagalba. Jie du tapo mano geriausi draugai, o Liam galiausiai mano vaikinu. :) Jaučiausi gražiausia ir geidžiamiausia panele visame pasaulyje, jo komplimentai buvo deimantų verti, o jo kvepalų kvapas, varė mane iš proto. Pasibaigus 10 savaičių rojui, mes išsiskyrėme, dėl nepaaiškinamų priežąsčių, tačiau po metų, mes ir vėl susitikome, o mūsų meilė buvo dar stipresnė nei iki šiolei. Dabar aš esu oficialiai jau Milda Payne, ir aš tuo didžiuojuosi. Tad pasakau kiekvienai, svajonės pildosi!!!
Tokį dalyką aš galvojau praėjusį vakarą prieš miegą :)


Mildai!

2012 m. vasario 21 d., antradienis

Imagine #2

Įsivaizduokit, sėdžiu kavinėje, laukiu kol atneš mano maistą, ir žiūriu per langą į praeinančius žmones. Staiga žiūriu eina 5 gražūs ir kažkur man jau matyti berniukai. Gal po poros sekundžių supratau kad ten 1D. Neįsivaizdavau ką dabar daryt? Taip norėtusi nubėgti pas juos ir nusifotografuoti, apkabinti ir t.t Bet tikriausai atrodysiu kaip pusprotė... Bet ne, negaliu praleisti tokios progos, ir nubėgau kavinės durų link, tuo momentu man valgyti atnešė ;D nekreipdama dėmesio į barmeno kažkokius šauksmus moviau pro duris ir tiesiai pas juos. O DIEVE. kodėl man šiandien taip pasisekė? Nubėgau ir šaukiau Zayn! Jis atsisuko ir sako:
- Taip?
- Zayn aš norėjau su tavimi nusifotografuoti!
- Bet neturiu aš laiko dabar, mes skubam į susitikimą.
- Bet, bet, bet.......
Jis apkabino mane, ir nuėjo. Kodėl man nesiseka a? Nuėjau atgal į restoraną, suvalgiau savo maistą ir kai jau ruošiausi mokėti iš kišenės iškrito kažkoks popieriukas salotinės spalvos. Pakėliau jį, o jame buvo parašyta, Zayn - 343545746468. Oho, jis man savo numerį davė? ką? neee. Išėjus iš kavinės nuskubėjau prie taksofono ir paskambinau tuo numeriu, bet, po to padėjau ragelį, nes prisiminiau jog jis kažkur skubėjo. Galvojau paskambinsiu vakare. 
Grįžus namo nuėjau pamiegoti, nusistačiau žadintuvą 19 val, kad galėčiau jam paskambinti. Pabudusi IŠ KARTO skambinau jam:
- Ohh, atsiliepk, Zayn!
- Klausau?
- Em, Labas. Čia aš.
- Kas?
- Ta panelė kuri su tavimi nusifotografuoti norėjo
* juokiasi * - Ąąą. Prisimenu tave. :D
- Ar aš netrugdau tau?
- Ne, dabar netrugdai.
- Gerai tada.

- Na ir kodėl man skambini?
- O tai kodėl tu man numerį savo palikai?
- Gal kad susitartumėm dėl susitikimo ir nusifotografuotume? ;D
- Ai, tikrai, atsiprašau. Tai kada ir kur galėtume susitikti?
- Rytoj toje pačioje vietoje kaip ir šiandien.
-  O kelintą valandą?
- Kaip ir šiandien.
- Gerai, aš būsiu.
- Gerai, Iki tada.
- Iki.
Įsivaizduojat? Susitariau kad susitiksiu su juo. Iš tikro viso pokalbio metu bandžiau išlikti ramia, nežinau kaip man sekės, bet padėjus ragelį cypiau kaip miške būdama. Netūrėjau žodžių, tik rėkiau kol užkimau, o tik vėliau nustojau nes pagalvojau kad jei užkimsiu nesusišnekėsiu su Zayn. Norėjau kuo anksčiau eiti miegot, nors ką tik atsikėlusi buvau. Bet, guliaus į lovą, ir gan greit pabudau. Atsikėliau 7:00 val. Na nieko. Iki susitikimo dar 6 val. Reikia pratempti kaip nors. Nuėjau prie pc pakimarinti. Pačiatinau su kažkuo ruletėj. Ir taip gan greit 10 valanda atėjo. Skubėjau rengtis, puoštis ir t.t nes jau 12 hr turiu iš namų pajūdėti. Susiruošus palikau mamai raštelį kad į miestą išsiruošiau. Lygiai 12 val pajūdėjau nuo namų Londono centro link. Į kavinę atėjau 12:30 val. o jis tūrėtų už 30 minučių būti čia. Prie kavinės yra toks mielas suoliukas, ten aš ir atsisėdau. Po poros minučių ir jis jau pasirodė. Buvo vienas. 
- Labas!
- Sveikas.
- Tai kaip sekasi?
- Dabar tai tikrai puikiai! 
- Na, einam nusifotografuoti. 
Nuėjom, nusifotografavom, ir jis jau lyg ir atsisveikint nori, bet nepaleidau aš jo ir pasiūliau į kavinę nueiti. nuėjom, pasedėjom, pašnekėjom ir jis mane pakvietė į jų repeticiją nueiti. Nuėjau ten ir kaifavau nuo jų visų, nors ir sedėjau už stiklo, tiesiog užuodžiau visų jų kvapą, tą nuostabų jų kvepalų kvapą. Mmm. Kartais pasijusdavau lyg sapne, bet paskuj vėl realybėj. Baigusis repeticijai Zayn palidėjo mane iki namų ir prižadėjo kad man paskambins. Nežinau kada, bet tikrai žinau kad paskambins. Dėje šį vakarą nebepaskambino, kitą dieną irgi, po to savaitė tylos. Ir aš jau buvau komoje, negalėjau patikėti kad jis man melavo. Į galva vis lindo mintys kad jis užsiėmęs ir negali paskambint, bet kai atsilaisvins būtinai paskambins! Kitą dieną sulaukiau jo sms žinutės. Ji buvo tokia: " Labas Deimante, kaip tau sekasi? Šiuo metu negaliu tau paskambinti nes inirtingai ruošiuosi apdovanojimams, laiko susitikti visai nėra, kadangi tie apdovanojimai jau rytoj, noriu kad tu eitum su manimi ir būtum mano palydovė, lauksiu atsakymo, Zayn M. :) " ši žinutė mane privertė iki ausų nusišypsot, cypt rėkt o vėliau nerimaut, nes ką aš mamai pasakysiu kai ji mane per TV pamatys? Nuėjau į apačia o mama ir sako:
- Kur jau vėl eini?
- Niekur, ant kiemo, o ką?
- Žinok kad aš rytoj išvažiuoju.
- Gerai, kur?
- Išvažiuoju 5 dienom į seminarą Los Andžele.
- Tikrai? Oho, pasisekė tau.
- Rytoj iš pačio ryto išvažiuoju.
- Tai gerai, vėliau pasišnekėsim, einu aš į lauką.
Nuėjus į lauką apėmė mane tokia euforija,. Mama išvyksta, vadinas galėsiu laisvai dalyvauti. Turiu tik vieną bėdą. NETURIU KUO PASIPUOŠTI. Ką daryti? Tada prisiminiau laidą kurią žiūrėdavau. Pasiėmiau telefoną ir paskambinau GOKUI. Jis sutiko, ir atvyko pas mane į namus. Mane išdabino gražiausia suknele, papuošė prabangiausiais papuošalaiss. Po kelių min paskambino Zayn ir pranešė kad už 10 min atvažiuoja manęs pasiimti. Uch kaip bijojau.. Bet norėjau labai labai. Nuvykome į apdovanojimus, ten mumis fotografavo ir filmavo. Buvo nerealu! Tą dieną ir naktį prisiminsiu visą gyvenimą. Nors aš ir nesu su juo šiuo metu, tačiau žinau kad jis galvoja apie mane!




Deimantei!

2012 m. vasario 20 d., pirmadienis

Jūsų teismui

Nelabai nauja daina, tačiau aš ją išgirdau tik vakar :) Čia yra šios dainos originalas  ---->
O štai čia visai linksmas filmukas su Ashley Tisdale, Selena Gomez, Justin Bieber ir kitais :)

BRIT AWARDS

Jau rytoj, taip ilgai laukta šventė mūsų vyručiams! Brit Award. Tikriausiai bus labiausiai žiūrima per visą istoriją. Aš taip laukiu!!! Mūsų laiku tūrėtu būti 22:00 - 00:00 hr. UK laiku 8 - 10 hr. Na nežinau :D

Imagine #1

Vasario 17, penktadienis. 
Šaunus rytas nes nereikia į mokyklą. Patinka man tokie rytai nes galiu ilgai miegoti. Guliu sau lovoj, kaifuoju ir tik girdžiu 
- Kamile! Ateik čia!!
Oh.. Ko ta moteris iš manęs nori. 
- Nu lovoj aš dar, miegu. Ko nori/???
-Ateik. ( šaukia kokias  5 min )
- NU ko tu nori iš manęs. Gi sakiau jog miegu. ( *palm face* )
- Nueik iki poliklinikos, o vėliau ir į parduotuvę. 
- KUUUUUUUUUUUUUR?  ( kai pusprotė susivėlus ir nelabai orentuota stoviu.)
- Į polikliniką ir parduotuvę, ir GREITAI.!
Ai nu, ką su ta mama darysi.. Nuėjau apsirengti ir šutinau poliklinikos link. Pakeliui einant sutikau draugę kuriai taipogi 1D patinka. 
- Sveika Kamile.- sako ji man.
- Labas.
- Kur keliauji iš pačio ryto? gi penktadienis.
- AI, neklausk. Kas gero 1D fronte?
-Eik tu, žinok kokia naujieną tau turiu!!
- NU, NU?? (omg, kas čia bus? “
-Turiu Harry emailą.
- Rimtai?? ( netikėjau.)
-AHa, imk, čia užrašytas. O dabar turiu jau eiti. IKi.
- NU iki...
Žinau kad netikrą davė, tikriausiai pati susikūrė :DDD Grįžus iš parduotuvės nukibinau prie pc. Galvoju, gal vis dėl to reikia parašyt į tą emailą. Rašiau tai gal porą valandų, ir gavau atsakymą. Kažko suglimino mane, tad ėmiau ir atrašiau. Ilgai netikėjau, tad pasiūliau susitikti. JIs sakė kad yra londone, o aš kaip žinoma gyvenu londono priemestyje. Mamai pasakiau kad varau su drauge susitikti. Bet iki tol kol nenuvykau į susitikimo vietą taip ir nepatikėjau... Sėdžiu, sėdžiu, niekas net nesiruošia ateiti. Jau norėjau eiti, ir tik staiga kažkas su savo delnais uždengė man akis. Numečiau tokį WTF? ir taip tik sako:
- Spėk, kas čia?
- Am, Pepsi??
- Neeeeee.
Ir tada susivokiau jog ten tikrai Harry.
-Harry//? Čia tu?
- Taip, aš/. Čia aš :)
Buvau susijaudinus iki kaulų čiulpų, vos šlaplės nepaleidau, o tada tokia miela šiluma visą kūną apemė. 
- O Dieve, aš nemaniau kad ten tu, aš tikrai nemaniau...
- Bet kaip matai, aš esu čia, su tavimi. :)
Tokia euforija apėmė, neįsivaizdavau ką sakyt, ką daryt..
- Tai kuo tu vardu?
- AŠ?> AŠ Kamilė.
- Malonu Kamile. 
OMG JAM MALONU.
- Kadangi dabar daug laiko neturiu, kviečiu tave susitikti vakare. Mes su vaikinais eisim į "Apollo" boulingą. Norėčiau kad ateitum.
OMG. SAPNUOJU? NEEEEEE.
- Žinoma, aš ateisiu! Aš būsiu. 
- Tada gerai, iki, susitiksime ten :)
- Iki.
Apkabino ir nušutino kažkur, net nespėjau sužiūrėt. Ir tada toptelėjo man mintis kad aš nepaklausiau kuriame apollo boulinge ir kelintą valandą.. Ką dabar daryt? LIūdna nuėjau namo ir parašiau jam el.laišką tikėdamasi gaut atsakymą. Dėje, jo nesulaukiau. Mamai pasakiau kad einu miegoti pas draugę, nors iš tiesų ėjau ieškoti to lemtingojo boulingo. Sužinojau kad LOndone yra 156 boulingai pavadinimu apollo. Ką dabar daryti? APėjuss pirmus 50 nutariau nuleisti rankas. Ką jau padarysi, toks jau mano likimas.... Ir nuėjau į tą vietą kur susitikau su Harry. Žiūriu, kažkas ant to suoliuko atsisėdę, priėjus arčiau spėkit ką pamačiau? HARRY, LOUIS, ZAYN, LIAM IR NIALL. Mano akys pradėjo nerealiai spindėti. O Louis man sako:
- Eikš čia, mes tavęs jau laukiam čia.
Ką`? jie manęs laukė/>??????
- Sveiki, labai atsiprašau, namuose užtrukau.
Net nemaniau pasakoti to ką patyriau :D ir tų kelionių po boulingus.
- Atsiprašau, pamiršau paminėti kad susitinkam čia :))) -Harry
- Ne, nieko, aš taip ir pamaniau :)
o tada Zayn sako :
- Greičiau einam, nes paveluosim.
AŠ wtf? į ką pavėluosim?? bet nesvarbu buvo. :D
NUėjom į tą boulingą o ten, mano trys draugės Karolina, Deimantė ir Milda. Aš nesupratau visai nieko, bet patiko man. 
- Sveika! KIek mes tavęs čia laukti galim/?? - Kar
- Oho, na labas, labas. Ką jūs čia veikiat??
- Kaip tai ką? Tavęs laukiam. - Deim.
- A, nu gerai tada. Aš čia :). 
Buvo padėta 10 kėdžių. Atėjo vaikinai ir męs susėdom taip: LOuis ir Karolina, Deimantė ir Zayn, AŠ ir Harry, MIlda ir Liam ir NIall su ....? Nepaažinojau jos :D Mes visi taip romantiškai pavakarieniavome, ir visi kažkur dingo, likau tik aš ir Harry.
- Na, tai mes dar būsime čia ar eisim į kambarį?
- Am, gal einam  :D
Kažin ką veiksim tam kambary?? NUėjom, o ten žvakės, šampanas, penkių metrų lova, ir visa kita. Man galvoje svaigti pradėjo... 
- Na, ar tau patinka?
- Labai!
- TU įsitaisyk, aš tuoj ateisiu.
LIkau viena su savo mintimis, o jos mane neramino labiausiai. Ką darysim, kas bus ir t.t
žiūriu pro duris įeina nuogas Harry. Oh.... KOks gražuuuus.!!!!!
- Tu tik nieko nesakyk. * ir uždengė man lūpas * kas toliau vyko gal nepasakosiu, galiu pasakyti tik tiek, kad po tos nakties, mano gyvenimas labai pasikeitė. į gerąją pusę žinoma. Tapau Harry mergina, na o vėliau ir žmona. Dabar man 29 metai, turiu tris šaunius vaikus, gyvenu dideliame name su savo svajonių vyru Harry :) 






KAMILEI.

2012 m. vasario 19 d., sekmadienis

True

Dauguma jūsų vis kaltina 1D kad jie jums trugdo daryti namų darbus, kad per juos jūs nebesimokinat kaip anksčiau. Bet argi tiesa tai? Tiesą pasakius, man netgi atvirkščiai yra. Su jų muzika man lengviau daryti namų darbus, kažko kyla noras mokytis. Aš manau jei jūs iš tiesų pasiryžtumėt ir netingėtumėt namų darbų ruošti, suprastumėte kad su jų muzika visa tai daug lengviau :) Bus kartais kad kai rašysi ką nors kelis žodžius iš jų dainos parašysi, bet tik tiek :) 




Toliau... Šiandien mes ir vėl likome 4 vietoje M-1 Top 40. Žinoma, palyginus labai neblogai, bet šią savaitę mes turime išstumti Michael Telo ir vietoj jo įstatyti į pirmą vietą One direction.!!! Prašau visų jūsų pagalbos. Nuo rytojaus balsuokit per visus kompiuterius kiek tik turite, nueikite į mokyklą, biblioteką, pas draugę ar per telefoną ir kelkite 5 nykščius į viršų. Aš žinau kad mes tai sugebėsime. Tik nenuleiskite rankų! 





Dar noriu sužinoti, ką jūs norite išvysti šiuose mano bloguose? T.y Kažkokius pasakojimus, imagine, ar įvikius? Rašykit man ant Zayn'o sienos.  Ačiūx/.






-----------> matote twitter'io postus, jie yra 1D : ) 




Lauksiu jūsų nuomonių ir pasiūlimų! Šiandien jau tikriausiai nebesusimatysime,
tad tariu jums iki rytojaus!
Karolina

Nuo ko viskas prasidėjo...

Viskas prasidėjo nuo to, kad vienoje grupėje, kurioje aš buvau administratorė panelės pradėjo "mirti" dėl One Direction vyrukų. Aš ale ištikima "Jedward" nekreipiau dėmesio į jų sapaliones. Spėkit ar ilgai aš tvėriau...? NE. Prireikė keletos minučių kad juos pamilčiau. Pamačiau nuotrauką ir keliavau į YT ( you tube ) pažiūrėt ką jie per š dainuoja. pirmasis video buvo WMYB ( what makes you beautiful ). Nežinau kas pasidarė, bet nebegalėjau nustoti klausyti, vis refresh ir refresh. O toliau, susirgau ONE DIRECTION INFECTION. Beje, visa tai įvyko 2012.01.01. Galbūt nauji metai man prasidėjo kiek neįprastai, bet tuo nė kiek nesigailiu. Sakoma rytas protingesnis už vakarą. Taip ir buvo. Jau 2012.01.02 rytą aš sukūriau Zayn Malik Lithuania grupę, iš to galima spręsti kad man iš 1D labiausiai ZAYN prie širdies. Aha. Bet ir kiti nuostabūs :) Tiesa? Dabar man Louis arčiausiai širdelės, žinau kad tai laikina, bet vistiek jop? Gal po savaitės man labiausiai Liam ar Niall, o galbūt Harry patiks :))) 
iš kairės Niall,Louis,Zayn,Liam ir Harry
Kiekvieną dieną keliaudavau su didžiule šypsena į Zayn'o puslapį. Kadangi vienai buvo labai boring, priėmiau dar dvi administratores, Kristina ir Gabija :) Šaunu buvo, kai esi ne vienas. Bet kažkodėl pradėjo durniuoti FB ir jos dingo ;s bet mes su Kristina nenuleidom rankų ir pagaliau mum pavyko, ir toliau ji buvo su manimi. ;))) Po kelių savaičių parašė man kelios panelės kad norėtų būti administratorėmis. Tada kilo man mintis kad reikia kažkokius rinkimus padaryti. Per tuos rinkimus aš sužinojau kad mano draugei iš seniau Kamilei patinka one direction, nedvėjodama ją pridėjau prie administratorių nes esu su ja jau dirbusi, ir žinau kokia ji yra. O dar vieną administratorę rinkau pagal anketas. Žiūrėjau į amžių, raštingumą ir sugebėjimą būt aktyviai. Taip aš suradau Mildą. Nuostabi panelė. ;))) O šiuo metu jau ir mano draugė. ;)) Dar po kelių savaičių nuėjus į mokyklą sužinojau kad mano vienai iš klasiokių patinka Zayn. :) o tai buvo džiaugsmo. Bet ji dar nebuvo tokia pakvaišusi kaip aš. Per valentino dieną mes su klase važiavome į kiną, na nuo tada ir prasidėjo Deimantės tapimas fane. Šiuo metu Deimantė taipogi yra puslapio administratorė. Kiekvieną dieną aš susipažįstu su daug Directioner, bet galiu pasakyti kad visi su kuriais man teko bendrauti, geriausios esat jūs Kamile, Milda, Kristina ir Deimante :) 

Sveiki

Labas, tave čia tikriausiai atvedė nuoroda iš facebook'o grupės. Šaunu kad apsilankei. Kad ir kaip bebūtų nebus visad taip, kad visi skaitys ką rašau, bet mėgaukimes šia minute. Mane jūs jau žinote kaip grupės "Zayn Malik Lithuania" administratorę Karolina. Nuo šiandienos, pamąsčiau kad turiu gan daug laisvo laiko, ir būtų džiugu savo mintimis pasidalinti su jumis. Kaip jau supratote rašysiu apie 1D. Tikslių temų nenusistatau. Ačiū! Susimatysim vėliau.