2012 m. kovo 20 d., antradienis
Sapnas
Ši diena be galo nuostabi, o gal tūrėčiau sakyti ši naktis? Pagaliau antrą syk sapnavau 1D. Šis sapnas buvo susijes su Niall. Nežinau kodėl bet jis tūrėjo grįžti į Airiją. Man atrodo mamos gimtadienis buvo. Nu, o aš tūrėjau keliauti į Ameriką. Lėktuvas nuskrido į Airiją, nes ten buvo persėdimas. Aš įlipau į lėktuvą, atsisėdau savo vieton, ir atsisuku į šalia manes sėdintį žmogų. Ten Niall, aš taip sutrikau. Jis skrido atgal į NY pas kitus vaikinus. Tas 12 valandų skrydis buvo geriausias mano gyvenime. Beto, pirmą sįk skridau. Mes visą laik šnekėjom, fotografavomės ir t.t. O NY susitikinėjom. Na čia papasakojau žiauriai sutrumpintai. Gal kažkada papasakosiu su visais efektais. Ryte pabudus tokį smailą dėjau, o vėliau pasidarė liūdna kad tai buvo TIK sapnas :)))) Tikiuos tai kažkada išsipildys@
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą