Įsivaizduokit, sėdžiu kavinėje, laukiu kol atneš mano maistą, ir žiūriu per langą į praeinančius žmones. Staiga žiūriu eina 5 gražūs ir kažkur man jau matyti berniukai. Gal po poros sekundžių supratau kad ten 1D. Neįsivaizdavau ką dabar daryt? Taip norėtusi nubėgti pas juos ir nusifotografuoti, apkabinti ir t.t Bet tikriausai atrodysiu kaip pusprotė... Bet ne, negaliu praleisti tokios progos, ir nubėgau kavinės durų link, tuo momentu man valgyti atnešė ;D nekreipdama dėmesio į barmeno kažkokius šauksmus moviau pro duris ir tiesiai pas juos. O DIEVE. kodėl man šiandien taip pasisekė? Nubėgau ir šaukiau Zayn! Jis atsisuko ir sako:
- Taip?
- Zayn aš norėjau su tavimi nusifotografuoti!
- Bet neturiu aš laiko dabar, mes skubam į susitikimą.
- Bet, bet, bet.......
Jis apkabino mane, ir nuėjo. Kodėl man nesiseka a? Nuėjau atgal į restoraną, suvalgiau savo maistą ir kai jau ruošiausi mokėti iš kišenės iškrito kažkoks popieriukas salotinės spalvos. Pakėliau jį, o jame buvo parašyta, Zayn - 343545746468. Oho, jis man savo numerį davė? ką? neee. Išėjus iš kavinės nuskubėjau prie taksofono ir paskambinau tuo numeriu, bet, po to padėjau ragelį, nes prisiminiau jog jis kažkur skubėjo. Galvojau paskambinsiu vakare.
Grįžus namo nuėjau pamiegoti, nusistačiau žadintuvą 19 val, kad galėčiau jam paskambinti. Pabudusi IŠ KARTO skambinau jam:
- Ohh, atsiliepk, Zayn!
- Klausau?
- Em, Labas. Čia aš.
- Kas?
- Ta panelė kuri su tavimi nusifotografuoti norėjo
* juokiasi * - Ąąą. Prisimenu tave. :D
- Ar aš netrugdau tau?
- Ne, dabar netrugdai.
- Gerai tada.
- Na ir kodėl man skambini?
- O tai kodėl tu man numerį savo palikai?
- Gal kad susitartumėm dėl susitikimo ir nusifotografuotume? ;D
- Ai, tikrai, atsiprašau. Tai kada ir kur galėtume susitikti?
- Rytoj toje pačioje vietoje kaip ir šiandien.
- O kelintą valandą?
- Kaip ir šiandien.
- Gerai, aš būsiu.
- Gerai, Iki tada.
- Iki.
Įsivaizduojat? Susitariau kad susitiksiu su juo. Iš tikro viso pokalbio metu bandžiau išlikti ramia, nežinau kaip man sekės, bet padėjus ragelį cypiau kaip miške būdama. Netūrėjau žodžių, tik rėkiau kol užkimau, o tik vėliau nustojau nes pagalvojau kad jei užkimsiu nesusišnekėsiu su Zayn. Norėjau kuo anksčiau eiti miegot, nors ką tik atsikėlusi buvau. Bet, guliaus į lovą, ir gan greit pabudau. Atsikėliau 7:00 val. Na nieko. Iki susitikimo dar 6 val. Reikia pratempti kaip nors. Nuėjau prie pc pakimarinti. Pačiatinau su kažkuo ruletėj. Ir taip gan greit 10 valanda atėjo. Skubėjau rengtis, puoštis ir t.t nes jau 12 hr turiu iš namų pajūdėti. Susiruošus palikau mamai raštelį kad į miestą išsiruošiau. Lygiai 12 val pajūdėjau nuo namų Londono centro link. Į kavinę atėjau 12:30 val. o jis tūrėtų už 30 minučių būti čia. Prie kavinės yra toks mielas suoliukas, ten aš ir atsisėdau. Po poros minučių ir jis jau pasirodė. Buvo vienas.
- Labas!
- Sveikas.
- Tai kaip sekasi?
- Dabar tai tikrai puikiai!
- Na, einam nusifotografuoti.
Nuėjom, nusifotografavom, ir jis jau lyg ir atsisveikint nori, bet nepaleidau aš jo ir pasiūliau į kavinę nueiti. nuėjom, pasedėjom, pašnekėjom ir jis mane pakvietė į jų repeticiją nueiti. Nuėjau ten ir kaifavau nuo jų visų, nors ir sedėjau už stiklo, tiesiog užuodžiau visų jų kvapą, tą nuostabų jų kvepalų kvapą. Mmm. Kartais pasijusdavau lyg sapne, bet paskuj vėl realybėj. Baigusis repeticijai Zayn palidėjo mane iki namų ir prižadėjo kad man paskambins. Nežinau kada, bet tikrai žinau kad paskambins. Dėje šį vakarą nebepaskambino, kitą dieną irgi, po to savaitė tylos. Ir aš jau buvau komoje, negalėjau patikėti kad jis man melavo. Į galva vis lindo mintys kad jis užsiėmęs ir negali paskambint, bet kai atsilaisvins būtinai paskambins! Kitą dieną sulaukiau jo sms žinutės. Ji buvo tokia: " Labas Deimante, kaip tau sekasi? Šiuo metu negaliu tau paskambinti nes inirtingai ruošiuosi apdovanojimams, laiko susitikti visai nėra, kadangi tie apdovanojimai jau rytoj, noriu kad tu eitum su manimi ir būtum mano palydovė, lauksiu atsakymo, Zayn M. :) " ši žinutė mane privertė iki ausų nusišypsot, cypt rėkt o vėliau nerimaut, nes ką aš mamai pasakysiu kai ji mane per TV pamatys? Nuėjau į apačia o mama ir sako:
- Kur jau vėl eini?
- Niekur, ant kiemo, o ką?
- Žinok kad aš rytoj išvažiuoju.
- Gerai, kur?
- Išvažiuoju 5 dienom į seminarą Los Andžele.
- Tikrai? Oho, pasisekė tau.
- Rytoj iš pačio ryto išvažiuoju.
- Tai gerai, vėliau pasišnekėsim, einu aš į lauką.
Nuėjus į lauką apėmė mane tokia euforija,. Mama išvyksta, vadinas galėsiu laisvai dalyvauti. Turiu tik vieną bėdą. NETURIU KUO PASIPUOŠTI. Ką daryti? Tada prisiminiau laidą kurią žiūrėdavau. Pasiėmiau telefoną ir paskambinau GOKUI. Jis sutiko, ir atvyko pas mane į namus. Mane išdabino gražiausia suknele, papuošė prabangiausiais papuošalaiss. Po kelių min paskambino Zayn ir pranešė kad už 10 min atvažiuoja manęs pasiimti. Uch kaip bijojau.. Bet norėjau labai labai. Nuvykome į apdovanojimus, ten mumis fotografavo ir filmavo. Buvo nerealu! Tą dieną ir naktį prisiminsiu visą gyvenimą. Nors aš ir nesu su juo šiuo metu, tačiau žinau kad jis galvoja apie mane!
Deimantei!
šiaip , biški nesąmonė . nei biški tikrovės ... ką nors tikroviškiau sugalvok . :)
AtsakytiPanaikinti