Šaltas šeštadienio vakaras, už lango nereali audra, vėjas, sniegas ir protu nesuvokiami dalykai. Sėdžiu aš sau šiltai po kaldra ir mąstau apie Liam. Pradedu nuo to kaip mes susipažįstame, po to pereiname prie gerų draugų, o galiausiai ir prie vaikino. Kuriu mistines istorijas kaip mes susipažįstam kokiam nors viežbutyje ar kavinėje. Arba įsivaizduoju kad kuris nors iš vaikinų mano pusbrolis, o aš Liam panelė. Kiekvieną kart man išeina vis įdomiau bei išradingiau savo mintis išlieti savo sielai. Jug palengvėja nuo to? Kiekvieną vakarą kai jau lovoje guliu mąstau ką daryčiau jei šalia gulėtu Liam? Ką daryčiau jei jis man paskambintu? Bet dabar papasakosiu visai tikrą istoriją. Norit tikėkit, norit ne, bet tai tiesa.
2010 metai. Aš dalyvauju x-factor UK. Kaip ir vaikinai esu begalo išsigandusi ir noriu kuo greičiau eiti padainuot, ir išgirst verdiktą. Stovėjau viena kaip pirštas, ačiū Dievuj kad patekau į kitą etapą, ir kartu su 1D berniukais (tuo metu net nežinojau kas jie tokie) keliavau į tą kažkokį namą. Kuriame praleidau geriausias 10 savaičių savo gyvenime. Pirmoji savaitė buvo pažintinė, mes visi pažindinomes tarpusavyje. Kartu su manimi buvo ne tik jie bet ir Cher, Rebecca, Linda ir kelios kurių neatsimenu... Puikiai pamenu kad tau po 2 dienų aš ir Zayn tapome geriausiais draugais, tada aš jam papasakojau kad man lyg ir Liam patinka, kaip vaikinas, ir paprašiau jo kad supažindintu mumis. Kadangi Zayn yra neapsakomai geras žmogus, jis mielai sutiko man padėti. Pirmas susitikimas įvyko tą patį vakarą. Aš jam tikriausiai nelabai patikau, nežinau kodėl. Bet vėliau, laikui bėgant mes labai susibendravome, ir mačiau ineciatyvą iš jo pusės. Zaynui kiekvieną vakarą išsipasakodavau apie savo jausmus jam, Zaynas kaip tikras draugas man visad padėdavo, nes žinojo kas Liam patinka. Jei ne Zayn, dabar to nerašyčiau.. Kai jau galiausiai maniau jog pasaulis man po kojomis, kai kas šiek tiek pasikeitė. Padariau didžiausią klaidą kokią tik begalėjau padaryti. Kadangi aš nežinojau apie Liam ligą, na o tiksliau inkstų nepakankamumą, aš pradėjau ale skaldyti juokus apie alkoholį ir jį. Man buvo keista kad jis atsisakydavo visų mano siūlomu gėrimų. Ir kai pradėjau kalbėt apie berniuką be inkstuką, jis pamanė kad šaipaus iš jo, o aš net nežinojau, kad pas jį tokios problemos. Savaitė tylos, visiškos tylos. Su Zaynu kiekvieną mielą vakarą šneku, klausiu jo, kaip Liam, ar ką nors apie mane sakė, ar jaučia man nepykantą. Dėje, jis tyli lyg žemę pardaves. O tada, netikėtas jo apsilankymas pas mane. Nežinau už ką, bet jis atsiprašė, ir paaiškino man viską iki mažiausių smulkmenėlių, pridūrė kokia aš jam svarbi, kiek jis galėtu pasiaukoti dėl manęs. Mano akyse pasyrodė ašaros, tokios didelės, kad per jas nebemačiau nieko. Verkėme mes abu. Apsikabine lyg paskutinį kartą, nebenorėjau jo paleisti. Jis buvo toks, kokio nebuvau dar mačiusi, mano svajonių vyras. Tada galėjau drąsiai taip sakyti. Toliau mūsų santykiai po biškį rutuliavosi, beabėjo vėl su Zayn ir Louis pagalba. Jie du tapo mano geriausi draugai, o Liam galiausiai mano vaikinu. :) Jaučiausi gražiausia ir geidžiamiausia panele visame pasaulyje, jo komplimentai buvo deimantų verti, o jo kvepalų kvapas, varė mane iš proto. Pasibaigus 10 savaičių rojui, mes išsiskyrėme, dėl nepaaiškinamų priežąsčių, tačiau po metų, mes ir vėl susitikome, o mūsų meilė buvo dar stipresnė nei iki šiolei. Dabar aš esu oficialiai jau Milda Payne, ir aš tuo didžiuojuosi. Tad pasakau kiekvienai, svajonės pildosi!!!
Tokį dalyką aš galvojau praėjusį vakarą prieš miegą :)
Mildai!
Klaidų saujos ... Kelintokė esi ?
AtsakytiPanaikintiDevintokė.
AtsakytiPanaikinti