![]() |
| iš kairės Niall,Louis,Zayn,Liam ir Harry |
2012 m. vasario 19 d., sekmadienis
Nuo ko viskas prasidėjo...
Viskas prasidėjo nuo to, kad vienoje grupėje, kurioje aš buvau administratorė panelės pradėjo "mirti" dėl One Direction vyrukų. Aš ale ištikima "Jedward" nekreipiau dėmesio į jų sapaliones. Spėkit ar ilgai aš tvėriau...? NE. Prireikė keletos minučių kad juos pamilčiau. Pamačiau nuotrauką ir keliavau į YT ( you tube ) pažiūrėt ką jie per š dainuoja. pirmasis video buvo WMYB ( what makes you beautiful ). Nežinau kas pasidarė, bet nebegalėjau nustoti klausyti, vis refresh ir refresh. O toliau, susirgau ONE DIRECTION INFECTION. Beje, visa tai įvyko 2012.01.01. Galbūt nauji metai man prasidėjo kiek neįprastai, bet tuo nė kiek nesigailiu. Sakoma rytas protingesnis už vakarą. Taip ir buvo. Jau 2012.01.02 rytą aš sukūriau Zayn Malik Lithuania grupę, iš to galima spręsti kad man iš 1D labiausiai ZAYN prie širdies. Aha. Bet ir kiti nuostabūs :) Tiesa? Dabar man Louis arčiausiai širdelės, žinau kad tai laikina, bet vistiek jop? Gal po savaitės man labiausiai Liam ar Niall, o galbūt Harry patiks :)))
Kiekvieną dieną keliaudavau su didžiule šypsena į Zayn'o puslapį. Kadangi vienai buvo labai boring, priėmiau dar dvi administratores, Kristina ir Gabija :) Šaunu buvo, kai esi ne vienas. Bet kažkodėl pradėjo durniuoti FB ir jos dingo ;s bet mes su Kristina nenuleidom rankų ir pagaliau mum pavyko, ir toliau ji buvo su manimi. ;))) Po kelių savaičių parašė man kelios panelės kad norėtų būti administratorėmis. Tada kilo man mintis kad reikia kažkokius rinkimus padaryti. Per tuos rinkimus aš sužinojau kad mano draugei iš seniau Kamilei patinka one direction, nedvėjodama ją pridėjau prie administratorių nes esu su ja jau dirbusi, ir žinau kokia ji yra. O dar vieną administratorę rinkau pagal anketas. Žiūrėjau į amžių, raštingumą ir sugebėjimą būt aktyviai. Taip aš suradau Mildą. Nuostabi panelė. ;))) O šiuo metu jau ir mano draugė. ;)) Dar po kelių savaičių nuėjus į mokyklą sužinojau kad mano vienai iš klasiokių patinka Zayn. :) o tai buvo džiaugsmo. Bet ji dar nebuvo tokia pakvaišusi kaip aš. Per valentino dieną mes su klase važiavome į kiną, na nuo tada ir prasidėjo Deimantės tapimas fane. Šiuo metu Deimantė taipogi yra puslapio administratorė. Kiekvieną dieną aš susipažįstu su daug Directioner, bet galiu pasakyti kad visi su kuriais man teko bendrauti, geriausios esat jūs Kamile, Milda, Kristina ir Deimante :)
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą