Sveiki
Labas, tave čia tikriausiai atvedė nuoroda iš facebook'o grupės. Šaunu kad apsilankei. Kad ir kaip bebūtų nebus visad taip, kad visi skaitys ką rašau, bet mėgaukimes šia minute. Mane jūs jau žinote kaip grupės "Zayn Malik Lithuania" administratorę Karolina. Nuo šiandienos, pamąsčiau kad turiu gan daug laisvo laiko, ir būtų džiugu savo mintimis pasidalinti su jumis. Kaip jau supratote rašysiu apie 1D. Tikslių temų nenusistatau. Ačiū! Susimatysim vėliau.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą