Toliau... Šiandien mes ir vėl likome 4 vietoje M-1 Top 40. Žinoma, palyginus labai neblogai, bet šią savaitę mes turime išstumti Michael Telo ir vietoj jo įstatyti į pirmą vietą One direction.!!! Prašau visų jūsų pagalbos. Nuo rytojaus balsuokit per visus kompiuterius kiek tik turite, nueikite į mokyklą, biblioteką, pas draugę ar per telefoną ir kelkite 5 nykščius į viršų. Aš žinau kad mes tai sugebėsime. Tik nenuleiskite rankų!
Dar noriu sužinoti, ką jūs norite išvysti šiuose mano bloguose? T.y Kažkokius pasakojimus, imagine, ar įvikius? Rašykit man ant Zayn'o sienos. Ačiūx/.
-----------> matote twitter'io postus, jie yra 1D : )
Lauksiu jūsų nuomonių ir pasiūlimų! Šiandien jau tikriausiai nebesusimatysime,
tad tariu jums iki rytojaus!
Karolina

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą