2012 m. vasario 19 d., sekmadienis

True

Dauguma jūsų vis kaltina 1D kad jie jums trugdo daryti namų darbus, kad per juos jūs nebesimokinat kaip anksčiau. Bet argi tiesa tai? Tiesą pasakius, man netgi atvirkščiai yra. Su jų muzika man lengviau daryti namų darbus, kažko kyla noras mokytis. Aš manau jei jūs iš tiesų pasiryžtumėt ir netingėtumėt namų darbų ruošti, suprastumėte kad su jų muzika visa tai daug lengviau :) Bus kartais kad kai rašysi ką nors kelis žodžius iš jų dainos parašysi, bet tik tiek :) 




Toliau... Šiandien mes ir vėl likome 4 vietoje M-1 Top 40. Žinoma, palyginus labai neblogai, bet šią savaitę mes turime išstumti Michael Telo ir vietoj jo įstatyti į pirmą vietą One direction.!!! Prašau visų jūsų pagalbos. Nuo rytojaus balsuokit per visus kompiuterius kiek tik turite, nueikite į mokyklą, biblioteką, pas draugę ar per telefoną ir kelkite 5 nykščius į viršų. Aš žinau kad mes tai sugebėsime. Tik nenuleiskite rankų! 





Dar noriu sužinoti, ką jūs norite išvysti šiuose mano bloguose? T.y Kažkokius pasakojimus, imagine, ar įvikius? Rašykit man ant Zayn'o sienos.  Ačiūx/.






-----------> matote twitter'io postus, jie yra 1D : ) 




Lauksiu jūsų nuomonių ir pasiūlimų! Šiandien jau tikriausiai nebesusimatysime,
tad tariu jums iki rytojaus!
Karolina

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą