2012 m. vasario 20 d., pirmadienis

Imagine #1

Vasario 17, penktadienis. 
Šaunus rytas nes nereikia į mokyklą. Patinka man tokie rytai nes galiu ilgai miegoti. Guliu sau lovoj, kaifuoju ir tik girdžiu 
- Kamile! Ateik čia!!
Oh.. Ko ta moteris iš manęs nori. 
- Nu lovoj aš dar, miegu. Ko nori/???
-Ateik. ( šaukia kokias  5 min )
- NU ko tu nori iš manęs. Gi sakiau jog miegu. ( *palm face* )
- Nueik iki poliklinikos, o vėliau ir į parduotuvę. 
- KUUUUUUUUUUUUUR?  ( kai pusprotė susivėlus ir nelabai orentuota stoviu.)
- Į polikliniką ir parduotuvę, ir GREITAI.!
Ai nu, ką su ta mama darysi.. Nuėjau apsirengti ir šutinau poliklinikos link. Pakeliui einant sutikau draugę kuriai taipogi 1D patinka. 
- Sveika Kamile.- sako ji man.
- Labas.
- Kur keliauji iš pačio ryto? gi penktadienis.
- AI, neklausk. Kas gero 1D fronte?
-Eik tu, žinok kokia naujieną tau turiu!!
- NU, NU?? (omg, kas čia bus? “
-Turiu Harry emailą.
- Rimtai?? ( netikėjau.)
-AHa, imk, čia užrašytas. O dabar turiu jau eiti. IKi.
- NU iki...
Žinau kad netikrą davė, tikriausiai pati susikūrė :DDD Grįžus iš parduotuvės nukibinau prie pc. Galvoju, gal vis dėl to reikia parašyt į tą emailą. Rašiau tai gal porą valandų, ir gavau atsakymą. Kažko suglimino mane, tad ėmiau ir atrašiau. Ilgai netikėjau, tad pasiūliau susitikti. JIs sakė kad yra londone, o aš kaip žinoma gyvenu londono priemestyje. Mamai pasakiau kad varau su drauge susitikti. Bet iki tol kol nenuvykau į susitikimo vietą taip ir nepatikėjau... Sėdžiu, sėdžiu, niekas net nesiruošia ateiti. Jau norėjau eiti, ir tik staiga kažkas su savo delnais uždengė man akis. Numečiau tokį WTF? ir taip tik sako:
- Spėk, kas čia?
- Am, Pepsi??
- Neeeeee.
Ir tada susivokiau jog ten tikrai Harry.
-Harry//? Čia tu?
- Taip, aš/. Čia aš :)
Buvau susijaudinus iki kaulų čiulpų, vos šlaplės nepaleidau, o tada tokia miela šiluma visą kūną apemė. 
- O Dieve, aš nemaniau kad ten tu, aš tikrai nemaniau...
- Bet kaip matai, aš esu čia, su tavimi. :)
Tokia euforija apėmė, neįsivaizdavau ką sakyt, ką daryt..
- Tai kuo tu vardu?
- AŠ?> AŠ Kamilė.
- Malonu Kamile. 
OMG JAM MALONU.
- Kadangi dabar daug laiko neturiu, kviečiu tave susitikti vakare. Mes su vaikinais eisim į "Apollo" boulingą. Norėčiau kad ateitum.
OMG. SAPNUOJU? NEEEEEE.
- Žinoma, aš ateisiu! Aš būsiu. 
- Tada gerai, iki, susitiksime ten :)
- Iki.
Apkabino ir nušutino kažkur, net nespėjau sužiūrėt. Ir tada toptelėjo man mintis kad aš nepaklausiau kuriame apollo boulinge ir kelintą valandą.. Ką dabar daryt? LIūdna nuėjau namo ir parašiau jam el.laišką tikėdamasi gaut atsakymą. Dėje, jo nesulaukiau. Mamai pasakiau kad einu miegoti pas draugę, nors iš tiesų ėjau ieškoti to lemtingojo boulingo. Sužinojau kad LOndone yra 156 boulingai pavadinimu apollo. Ką dabar daryti? APėjuss pirmus 50 nutariau nuleisti rankas. Ką jau padarysi, toks jau mano likimas.... Ir nuėjau į tą vietą kur susitikau su Harry. Žiūriu, kažkas ant to suoliuko atsisėdę, priėjus arčiau spėkit ką pamačiau? HARRY, LOUIS, ZAYN, LIAM IR NIALL. Mano akys pradėjo nerealiai spindėti. O Louis man sako:
- Eikš čia, mes tavęs jau laukiam čia.
Ką`? jie manęs laukė/>??????
- Sveiki, labai atsiprašau, namuose užtrukau.
Net nemaniau pasakoti to ką patyriau :D ir tų kelionių po boulingus.
- Atsiprašau, pamiršau paminėti kad susitinkam čia :))) -Harry
- Ne, nieko, aš taip ir pamaniau :)
o tada Zayn sako :
- Greičiau einam, nes paveluosim.
AŠ wtf? į ką pavėluosim?? bet nesvarbu buvo. :D
NUėjom į tą boulingą o ten, mano trys draugės Karolina, Deimantė ir Milda. Aš nesupratau visai nieko, bet patiko man. 
- Sveika! KIek mes tavęs čia laukti galim/?? - Kar
- Oho, na labas, labas. Ką jūs čia veikiat??
- Kaip tai ką? Tavęs laukiam. - Deim.
- A, nu gerai tada. Aš čia :). 
Buvo padėta 10 kėdžių. Atėjo vaikinai ir męs susėdom taip: LOuis ir Karolina, Deimantė ir Zayn, AŠ ir Harry, MIlda ir Liam ir NIall su ....? Nepaažinojau jos :D Mes visi taip romantiškai pavakarieniavome, ir visi kažkur dingo, likau tik aš ir Harry.
- Na, tai mes dar būsime čia ar eisim į kambarį?
- Am, gal einam  :D
Kažin ką veiksim tam kambary?? NUėjom, o ten žvakės, šampanas, penkių metrų lova, ir visa kita. Man galvoje svaigti pradėjo... 
- Na, ar tau patinka?
- Labai!
- TU įsitaisyk, aš tuoj ateisiu.
LIkau viena su savo mintimis, o jos mane neramino labiausiai. Ką darysim, kas bus ir t.t
žiūriu pro duris įeina nuogas Harry. Oh.... KOks gražuuuus.!!!!!
- Tu tik nieko nesakyk. * ir uždengė man lūpas * kas toliau vyko gal nepasakosiu, galiu pasakyti tik tiek, kad po tos nakties, mano gyvenimas labai pasikeitė. į gerąją pusę žinoma. Tapau Harry mergina, na o vėliau ir žmona. Dabar man 29 metai, turiu tris šaunius vaikus, gyvenu dideliame name su savo svajonių vyru Harry :) 






KAMILEI.

3 komentarai:

  1. Zinai biski reikejo uztesti veiksma butu buve idomiau :) B et siaip visai nieko parasyciau tau 8 :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. skaitydama pradžią pagalvojau , kad rimtai ... :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Šaunus tekstas labaaai sudomino :) Skaičiau neatitraukdama akių. Oo istorija tai tokia mmmm. :)

    AtsakytiPanaikinti