2012 m. vasario 26 d., sekmadienis

Up

Jėėėėė, mes nebe 4 o jau netgi 3 vietoje m-1 top 40 :D Nežinau kaip jūs, bet aš buvau happy :) Šią savaitę prašau visų jūsų pagalbos, nes jei kiekvienas iš mūsų pabalsuos bent vieną kartą, žinau jog būsim 1 vietoj :) www.m-1.lt 

1 komentaras:

  1. Laibai atsiprašau už reklamą, bet ar galite apsilankyti mano 1D FanFiction blog'e www.lt-directioner.blogspot.com Ačiū!

    P.S. Labai geras blog'as.

    AtsakytiPanaikinti